Nasze fototapetyFototapeta z banku zdjęć
Kliknij, aby zobaczyć kategorie lub wyszukać zdjęcie
Fototapeta z Twojego zdjęcia
Kliknij, aby zapoznać się ze szczegółamiTwoja fototapeta może zostać wydrukowana na różnych podłożach, takich jak specjalistyczne tapety czy folie.
Poniżej kliknij na nazwę wybranego podłoża, aby zapoznać się z jego specyfikacją.

Na ścianę Na szkło, meble, drzwi Pod szkło
Na czym drukujemyNA ŚCIANĘ

Tapeta winylowa na flizelinie   [ 109zł/m2 ]Jest to najlepsza tapeta na rynku. Należy zwrócić na nią szczególną uwagę, ze względu na jej jakość. Jest najgrubsza, najtrwalsza, odporna na zabrudzenia, bardzo dobrze kryje nierówności i pęknięcia na ścianie oraz posiada atest niepalności B1.
Jej grubość to około 350µm ±30 (około 3,7 mil), gramatura około 360g/m2 ±20.
Tapeta winylowa na flizelinie idealnie nadaje się do mieszkań, restauracji, centrów handlowych, szkół czy szpitali.


Podłoże tapety stanowi FLIZELINA czyli włóknina. Flizelina ma zdecydowanie lepsze właściwości od papieru, który stosowany jest w innych, tańszych rodzajach tapet. Głównymi zaletami i korzyściami są:
 • bardzo łatwy i szybki proces przyklejania polegający na układaniu suchych pasów tapety na posmarowanej klejem ścianie;
 • banalne usuwanie tapety - pasy odklejane są na sucho w całości, bez pozostawiania resztek;
 • nie rozszerza się i nie kurczy pod wpływem kleju;
 • paro-przepuszczalna, oddychająca;
 • przyjemna w dotyku;
 • jest przyjazna dla zdrowia.


Również WINYLOWA wierzchnia warstwa ma wiele zalet. Przede wszystkim nadaje tapecie oryginalną strukturę i co ważne jest odporna na zmywanie.

Tapeta winylowa na flizelinie dostępna jest w trzech różnych strukturach: SMOOTH (gładka), SAND (piasek) lub STUCCO (tynk).

struktury winyl na flizelinie

Do fototapet o dużych wymiarach polecamy przede wszystkim strukturę SAND oraz STUCCO, ponieważ ich chropowata powierzchnia pomoże zamaskować ewentualne niedoskonałości powiększonego zdjęcia.

Pełna specyfikacja tapety winylowej na flizelinie:


NA ŚCIANĘ

Tapeta Erfurt   [ 109zł/m2 ]Neschen Erfurt to tapeta flizelinowa powstała z połączenia specjalnej celulozy z włókniną za pomocą polimerów. Jest nieco cieńsza od wyżej wymienionej tapety winylowej na flizelinie. Głównym jej atutem są oryginalne struktury wykończenia, widoczne na obrazkach poniżej.
 • gramatura 190-220 g/m2
 • nie zawiera PVC, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego
 • odporna na uderzenia, pęknięcia i zarysowania
 • oddychająca
 • nietrudna w aplikacji (za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet; klejem smaruje się ścianę)
 • łatwa do usunięcia (nie pozostawia śladów)
Dostępna jest w 4 różnych strukturach wykończenia:

erfurt struktury

Pełna specyfikacja tapety ERFURT:

NA ŚCIANĘ

Tapeta HP Wall Paper   [ 89zł/m2 ]HP Wall Paper to tapeta papierowa, która stanowi tańszą alternatywę dla tapet wymienionych powyżej. Jej gramatura to 175 gr/m2. Tapeta HP WALLPAPER nie zawiera PVC, dzięki czemu posiada właściwości oddychające, jest ognioodporna (klasa A). Posiada ultra gładką powierzchnię. Jest odporna na blaknięcie. Jako jedyna na rynku posiada zaaplikowaną warstwę kleju, który aktywuje się pod wpływem wody. Aplikacja polega w skrócie na namoczeniu tapety i umiejętnym przyłożeniu jej do ściany.
Należy jednak pokreślić, że jest to tapeta papierowa, przez co nie jest ona aż tak trwała jak tapeta winylowa na flizelinie czy tapeta ERFURT. Wymienione tapety są również grubsze i łatwiejsze w aplikacji od tapety HP WALL PAPER.


NA ŚCIANĘ

Tapeta Apex Premium Papier Latexowy   [ 79zł/m2 ]APEX PREMIUM to papier lateksowy o gramaturze 212g. Jest to nasza najtańsza propozycja na ścianę. Tapeta posiada gładką powierzchnię. Aplikacja odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania. Tapeta idealnie nadaje się do aplikacji w pomieszczeniach takich jak sypialnia, salon itp.


NA ŚCIANĘ

Płótno   [ 109zł/m2 ]Wysokiej jakości płótno APEX PREMIUM CANVAS o gramaturze 296gr/m2. Nie pęka na brzegach po naciągnięciu na blejtramę. Większy wymiar wydruku na płótnie nie może przekroczyć 148cm. Płótno naciągnięte na blejtramę stworzy oryginalny foto-obraz, który ozdobi Państwa mieszkanie. Na płótnie możemy wydrukować każdą grafikę. Zachęcamy do stworzenia na płótnie unikalnego kolażu zawierającego zdjęcia najbliższych.
Uwaga! Cena zawiera sam wydruk na płótnie. Nie oferujemy blejtramy (sztywnej konstrukcji, na którą naciąga się płótno). W blejtramę należy zaopatrzyć się we własnym zakresie (np. u stolarza czy w sklepach branżowych). Można pokusić się o zbicie blejtramy we własnym zakresie - w internecie znajdą Państwo wiele filmów instruktażowych.


POD SZKŁO

Folia transparentna pod szkło   [ 99 - 109zł/m2 ]Folia samoprzylepna o grubości 0,1 mm, na której drukowane jest zdjęcie w odbiciu lustrzanym. Dzięki temu, po naklejeniu folii POD szkło otrzymają Państwo grafikę w odpowiedniej formie. Taki zabieg jest konieczny, ponieważ nie drukuje się na stronie z klejem. Wydruk mogą Państwo zamówić na folii transparentnej lub na folii transparentnej z białym podkładem.
 • Folia transparentna [ 99zł/m2 ]
  Wydruk na przeźroczystej folii będzie delikatnie przebijał. Kolor biały nie będzie drukowany, co oznacza, że nawet jeżeli Twoje zdjęcie zawiera kolor biały, to nie zostanie on wydrukowany.
 • Folia transparentna z białym podkładem [ 109zł/m2 ]
  Wydruk na przeźroczystej folii dodatkowo zostanie pokryty białą folią. Dzięki temu uzyskają Państwo większe nasycenie kolorów. Wzrośnie również trwałość produktu. Wydruk nie będzie przebijał.


NA SZKŁO / MEBLE / DRZWI / AGD / RTV

Folia biała   [ 79zł/m2 ]Biała folia samoprzylepna o grubości 0,1 mm. Wydruk na folii możesz dodatkowo zabezpieczyć laminatem w wersji mat lub błysk. Wybierając folię z laminatem Twój wydruk będzie bardziej trwały, odporny na zarysowania i na zmywanie. Zalaminowaną folię można myć delikatnymi detergentami.


NA SZKŁO / MEBLE / DRZWI / AGD / RTV

Folia Easy Dot   [ 99zł/m2 ]Folia samoprzylepna Neschen Easy Dot stworzona została przede wszystkim do zastosowań wewnętrznych krótkoterminowych. Jest to idealne rozwiązanie na targi, sprzedaż sezonową, akcje promocyjne itp. Folię bardzo łatwo się nakleja jak i odkleja - z całą pewnością aplikację można wykonać we własnym zakresie, bez udziału specjalistów od montażu. Banalna aplikacja bez bąbli jest możliwa dzięki temu, że folia zawiera specjalny klej DOT. W przypadku błędnego naklejenia folię można poprawić bez żadnej szkody dla grafiki oraz właściwości klejących. Co ważne folia nie pozostawia śladów na powierzchni po odklejeniu, co jest jej kolejnym atutem.
Jest to folia monomeryczna z PVC o grubości 0,1mm. Idealnie nadaje się do aplikacji na proste jak i lekko zakrzywione powierzchnie. Posiada atest niepalności B1 i M1.

Zachęcamy do obejrzenia filmu na temat folii Easy Dot - Kliknij TU aby zobaczyć film
folia easy dot


NA SZKŁO / MEBLE / DRZWI / AGD / RTV

Tapeta Deco Mural   [ 119zł/m2 ]MACtac Deco Mural to samoprzylepna tapeta o strukturze tkaniny. Prezentuje się bardzo elegancko, dlatego też polecana jest do dekoracji wnętrz. Z powodzeniem uatrakcyjni hotele, recepcje, sale konferencyjne, poczekalnie jak również wnętrze naszych domów. Tapetę powinno aplikować się na gładkie, nieporowate, proste powierzchnie. Aplikacja nie jest trudna - polega na odklejeniu papieru podkładowego i powolnym przyklejaniu i gładzeniu tapety.
 • max szerokość jednego brytu to 123cm
 • grubość 300g/m2
 • tapeta posiada przeźroczysty, trwały klej akrylowy
 • pełna specyfikacja tapety - KLIKNIJ TU

deco mural


NA SZKŁO / MEBLE / DRZWI / AGD / RTV

Tapeta Premium Samoprzylepna   [ 119zł/m2 ]Jest to samoprzylepna tapeta Solvoprint Event Fleece CA ADH, która posiada pół-trwały i repozycjonowalny klej na bazie wody. Jest łatwa w aplikacji i demontażu. Tapeta nie zawiera PVC, dzięki czemu posiada właściwości oddychające. Idealnie nadaje się na na gładkie i słabo chłonne powierzchnie. Jej gramatura 180 g/m2 pozwala zamaskować delikatne niedoskonałości powierzchni.Projekt i realizacja: Maxsote.pl, oprogramowanie: SOTE