powrót do listy zdjęć
Zdjęcie: © autumn in boston public garden 1613480, autor: Chee-Onn Leong
Znak wodny nie będzie widoczny na Twoim wydruku
Zobacz to zdjęcie na Adobe: https://stock.adobe.com/pl/images/spike/1613480
Wybierz rodzaj:
Przeznaczenie: Wydruk na:
Podaj wymiary:
Szerokość [cm]: max 522
Wysokość [cm]: max 348
Wyznacz kadr:
Jak kadrować?
Wyznaczenie kadru polega na wyborze obszaru zdjęcia, który ma tworzyć Twoją fototapetę/naklejkę.

Proporcje kadru wynikają z podanych przez Ciebie wymiarów.

Klikając na kadr (obszar nieprzyciemniony), możesz go przesuwać.
Klikając na rogi kadru możesz go skalować (proporcjonalnie zmniejszać/zwiększać) w pewnym zakresie.

Znajdująca sie pod zdjęciem opcja PODGLĄD KADRU pozwoli Ci obejrzeć wybrany kadr, czyli obszar zdjęcia który pojawi się na Twojej fototapecie/naklejce.
fototapeta 1613480
imgPODGLĄD KADRU
Współrzędne kadru:
X10 Y10 X20 Y20
cena:
w tym:
wydruk -
licencja zdjęcia -
Ważne informacje
 • Ustalając wymiary dla swojej grafiki, weź pod uwagę ewentualną nierówność podłoża. Warto do wymierzonych wymiarów dodać niewielki margines bezpieczeństwa (2-5cm), który pozwoli uniknąć sytuacji w której wydruk okaże się za krótki.
 • Duże grafiki drukowane są w częściach (pionowych pasach), tzw. brytach. Maksymalna szerokość jednego pasa Twojej fototapety, zależy od szerokości wybranego podłoża do zadruku. Maksymalne wymiary jednego brytu dla poszczególnych podłoży podane są poniżej:
  -Tapeta flizelinowa ~133cm 
  -Tapeta premium samoprzylepna ~146cm
  -Płótno ~148cm
  -Folia transparentna pod szkło ~133cm
  -Folia biała ~148cm
  -Folia EASY DOT ~151cm
 • Tapety drukowane w kilku częściach nie posiadają zakładek. Łączy się je na styk. Jeżeli wolisz jednak, łączyć bryty na zakładkę, napisz nam o tym w uwagach.
 • Folie drukowane w kilku częściach posiadają 2cm zakładkę, która ułatwia klejenie i dopasowanie brytów.
 • Jeżeli chcesz zmienić kolor zdjęcia na czarno-biały lub sepia, to napisz nam o tym w uwagach do zamówienia.
 • Jeżeli chcesz, aby zdjęcie zostało dopasowane do Twojego wymiaru bez zachowania proporcji (zdjęcie zostanie zniekształcone), to napisz nam o tym w uwagach do zamówienia. Informacje na temat dopasowania bez zachowania proporcji znajdziesz na stronie Pomoc
 • Fototapeta zostanie wysłana w ciągu 2-5dni roboczych od zaksięgowania Twojej wpłaty. 

Na czym drukujemyTAPETA FLIZELINOWA GŁADKA (109zł/m2)

Jest to tapeta flizelinowa o gramaturze około 300g. Powierzchnia jest gładka. Tapeta zawiera papier, pcv, flizelinę. Kolory są świetnie odwzorowane. Tapeta jest trwała, odporna na zabrudzenia, można ją myć delikatnymi detergentami. Podczas aplikacji klejem smarujemy ścianę a nie tapetę. Tapeta idealnie nadaję się do mieszkań, hoteli, biur, szpitali, szkół, przedszkoli i innych instytucji. 
TAPETA PREMIUM SAMOPRZYLEPNA (119zł/m2)

Jest to samoprzylepna tapeta Solvoprint Event Fleece CA ADH, która posiada pół-trwały i repozycjonowalny klej na bazie wody. Jest łatwa w aplikacji i demontażu. Tapeta nie zawiera PVC, dzięki czemu posiada właściwości oddychające. Idealnie nadaje się na na gładkie i słabo chłonne powierzchnie. Jej gramatura 180 g/m2 pozwala zamaskować delikatne niedoskonałości powierzchni.PŁÓTNO (119zł/m2)

Wysokiej jakości płótno APEX PREMIUM CANVAS o gramaturze 296gr/m2. Nie pęka na brzegach po naciągnięciu na blejtramę. Jeden wymiar wydruku na płótnie nie może przekroczyć 148cm. Płótno naciągnięte na blejtramę stworzy oryginalny foto-obraz, który ozdobi Państwa mieszkanie. Na płótnie możemy wydrukować każdą grafikę. Zachęcamy do stworzenia na płótnie unikalnego kolażu zawierającego zdjęcia najbliższych.
Uwaga! Cena zawiera sam wydruk na płótnie. Nie oferujemy blejtramy (sztywnej konstrukcji, na którą naciąga się płótno). W blejtramę należy zaopatrzyć się we własnym zakresie (np. u stolarza czy w sklepach branżowych). Można pokusić się o zbicie blejtramy we własnym zakresie - w internecie znajdą Państwo wiele filmów instruktażowych.FOLIA TRANSPARENTNA POD SZKŁO (99-109zł/m2)

Folia samoprzylepna o grubości 0,1 mm, na której drukowane jest zdjęcie w odbiciu lustrzanym. Dzięki temu, po naklejeniu folii POD szkło otrzymają Państwo grafikę w odpowiedniej formie. Taki zabieg jest konieczny, ponieważ nie drukuje się na stronie z klejem. Wydruk mogą Państwo zamówić na folii transparentnej lub na folii transparentnej z białym podkładem.
 • Folia transparentna (99zł/m2)
  Wydruk na przeźroczystej folii będzie delikatnie przebijał. Kolor biały nie będzie drukowany, co oznacza, że nawet jeżeli Twoje zdjęcie zawiera kolor biały, to nie zostanie on wydrukowany.
 • Folia transparentna z białym podkładem (109zł/m2)
  Wydruk na przeźroczystej folii dodatkowo zostanie pokryty białą folią. Dzięki temu uzyskają Państwo większe nasycenie kolorów. Wzrośnie również trwałość produktu. Wydruk nie będzie przebijał.FOLIA BIAŁA (79zł/m2)

Biała folia samoprzylepna o grubości 0,1 mm. Wydruk na folii możesz dodatkowo zabezpieczyć laminatem w wersji mat lub błysk. Wybierając folię z laminatem Twój wydruk będzie bardziej trwały, odporny na zarysowania i na zmywanie. Zalaminowaną folię można myć delikatnymi detergentami.FOLIA EASY DOT (99zł/m2)

Neschen Easy Dot to folia samoprzylepna stworzona do zastosowań wewnętrznych krótkoterminowych, takich jak targi, sprzedaż sezonową, akcje promocyjne itp. Można ją także wykorzystać do tymczasowej zmiany wystroju mieszkania, hotelu, restauracji itp. Folię bardzo łatwo się nakleja i odkleja. Montaż folii jest na tyle banalny, że może go  wykonać każdy. Aplikacja bez bąbli jest możliwa dzięki temu, że folia zawiera specjalny klej DOT. W przypadku błędnego naklejenia folię można poprawić bez żadnej szkody dla grafiki oraz właściwości klejących. Folia nie pozostawia śladów na powierzchni po odklejeniu, co jest jej kolejnym atutem.
Jest to folia monomeryczna z PVC o grubości 0,1mm. Idealnie nadaje się do aplikacji na proste jak i lekko zakrzywione powierzchnie. Posiada atest niepalności B1 i M1.

Zachęcamy do obejrzenia filmu na temat folii Easy Dot - Kliknij TU aby zobaczyć film


folia easy dotMasz pytania? Chcesz zmodyfikować zdjęcie?
Masz trudności z dokonaniem zakupu?
Napisz do nas.
Gwarantujemy, że odpowiemy na każdą wiadomość bez zbędnej zwłoki, nieprzekraczając 24h.
Jeżeli nie otrzymasz od nas odpowiedzi do 24h,
to prosimy, poinformuj nas o tym.
Sprawdź koniecznie folder spamu, ponieważ istnieje szansa, że tam trafiła nasza odpowiedź.
sklep@grafikanasciane.pl

Projekt i realizacja: Maxsote.pl, oprogramowanie: SOTE